9.5.-1O.5.2020 ZAVŘENO

od 11.5.2020 zahrádka otevřena, jídlo sebou a rozvoz po okolí pokračuje. 

22.5.-24.5 .2020 Burgry z grilu+ víkendové menu+ letní jídelní lístek

Zahrádka otevřena po celý víkend !!!

Po dobu nouzového stavu otevřeno pondělí - pátek 1O-14.3O hod, nabízíme vám obědové menu sebou (z okénka), nebo rozvoz po okolí Hronova zdarma. 

 

 

Restaurace s letní terasou  

Restaurace U Pilouse v Hronově Vás zve k příjemnému posezení NEKUŘÁCKÉHO PROSTŘEDÍ a za skvělou domácí kuchyní.

Restaurace se nachází na klidném místě v Hronově v ulici Dvorská 229. Restaurace je vzdálena 5 minut chůze od náměstí směrem  na Náchod.

Kapacita restaurace U Pilouse je 45 míst, v jarních a  letních měsících je k dispozici terasa s cca 54 místy a dětským koutkem. Parkování zajištěno.

          OTEVŘENO!!! 

     Po-Čt:   10-14.3O hod 

          Pátek:   1O-21 hod

     Sobota: 11-21 hod

     Neděle: 1O-2Ohod

Denní menu - hotovky v restauraci U Pilouse  

Denní menu k prohlédnutí zde

Dále pro vás připravíme novou nabídku rozlévaných vín z Moravy a točených piv. Každý víkend pro vás budeme připravovat gurmánské speciality a samozřejmostí víkendová hotová jídla.

Nově v nabídce skvělá Moravská vína ročník 2017 právě v prodeji

Od dubna  2018 pro vás máme v nábídce skvělá Moravská vína ročníku  2017z vinařství Rožnovský (Znojemská oblast) a Moravčíkovi vína z Pálavy  (Mikulovská oblast) a vinařství Baláž z Dolních Dunajovic .

V restauraci U Pilouse pořádáme každý týden - víkendové  speciality jako např. steaky na grilu, burgry, česká klasika, ryby na grilu , tatarákové speciality a další. 

Zároveň Vás zveme na víkendové menu - hotovky v sobotu i v neděli od 11-16hodin. Aktuality sledujte také na Facebooku.

Kuchyň je zaměřena na česká jídla, doplněna zajímavými recepty světové kuchyně jako jsou například steaky, těstoviny, saláty, hovězí steaky z USA , Austrálie a Irska . Po domluvě Vám zajístíme pokrmy na přání. V příjemném prostředí restaurace v Hronově si můžete objednat z denního menu, minutkové kuchyně, těstoviny, saláty, nebo víkendového menu.  Hudba k poslechu i k tanci, legrace, skvělé jídlo a pití. Jsme schopni zajistit firemní večírky, párty, narozeninové oslavy, rauty i svatby. Bezdrátové připojení k internetu v prostorách restaurace i zahrádky U Pilouse je Vám k dispozici.

 

Sledujte nás na Facebooku

 

Restaurace U Pilouse

IMG 2413
Mapa:
ulice Dvorská 229, 549 31 Hronov
Tel: 491 485 192
Mobil: 774 263 983

den

 

vikend menu

 

 special

 

minutky

Vynikající kuchyně